Přejít na obsah

Co poslouchají vegetariáni za hudbu


gorkil

Recommended Posts

tak abych to rozjel mě baví takřka všechno co má nějakej nááááboj kámoš dělá dobrý reggae Colective znáte? Dobrej rap cz a sk musim tomu rozumně :-) doporučuju českou underground scénu kolem 60. a 70. let, americkej HC kolem 80.let. SKA SKA SKA :-) tak piště piště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Nesouvisí to asi s vegetariánstvím :) ale tedy já mám právě v přehrávači těchto 5 cdček, mám je seřazena podle jemnosti od velejemných až po nabuzující:

1. Tomáš Pfeiffer - Vodnářský zvon - to je vážná věc

2. Vlastní mix instrumentální hudby, ve které hraje hoboj

3. Gregorian - jsou to remixy klasických populárních hitů do chorálové podoby

4. Dire Straits - The Best Of - pěkná a energizující kitarová sóla

5. Lenka Vyhodilová - 'Lemura.. někdy luzná jindy hrůzná' - skvělá hudba a nepolapitelné texty Jiřího Weinbergera

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Tibetske misy, Huun huur tu, Schola Gregoriana, Oliver Shanti, Zaz.... eh oui les chansons francaises, ca vibre aussi :-))

a taky mam rada kytaru, obcas se pokusim i neco zahrat :-)

Zaz mám také moc rád. Vyzařuje z ní optimismus a vždy si jí poslechnu, když potřebuji zlepšit náladu. Ač například Eblouie pal la nuit je více dobrá pro trochu melancholičtější nálady. :)

Jinak kromě Zaz si rád poslechnu paní Martu Kubišovou a některé další interprety z 60. let, Johannu Kurkela a Nightwish. A v poslední době také Tomáše Kluse. Moc se mi líbí jak pracuje se slovy.

Upraveno uživatelem Anti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Zdravím já poslouchám převážně indie rock a alternativu, občas punk, hardcore a drumy.

 

Mezi moje nejoblíbenější kapely patří: Arcade Fire, Deerhunter, The Kooks, The Drums, Amanda Palmer, Thievery Corporation, Kins, Playfellow, On An On, The National, Generationals, Tom Odell, Atlas Sound, Thrice, Foals, The Last Shadow Puppets, The Black Keys, Pink Floyd, Slowdive, Janis Joplin, Gorillaz, Mumford And Sons, Franz Ferdinand, Vypsaná FiXa, Emma Louise, Jefferson Airplane, 65daysofstatic, White Lies, Modestep, Gallows, Thrice, MGMT, Alvvays a mnoho dalšího.

Pro nakouknutí last.fm :)

 

http://www.last.fm/user/Klouba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...