Přejít na obsah

Bolesť hlavy


michall28

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Odpovědi 1
  • Založeno
  • Poslední odpověď

Nej autoři v tématu

Nej autoři v tématu

Ahoj Michal,

neviem Ti povedať, či je to spojené s náhlou zmenou stravovania, podľa mňa ak áno, tak len v tom, že sa Tvoj organizmus detoxikuje. Určite by si sa nemal vzdávať. No pozerám, že už to je rok, čo si tuná písal... asi s tým máš už skúsenosti, tak sa podel, nech vieme, ako si to riešil a či úspešne. Ja by som inak poradila jesť ráno len ovocie (iba jeden druh), počas dňa dosť piť, hlavne čistú vodu a bylinkové odvary + zelený čaj no pozor, pije sa vždy medzi jedlami, nie bezprostredne pred nimi a hlavne nie hneď po nich alebo dokonca počas jedenia. Ale ani piť veľa nie je zdravé, dokonca aj z toho môže bolieť hlava. Nauč sa rozpoznať, kedy si Tvoj organizmus pýta tekutinu a pi vtedy. Samozrejme mať v miestnosti vždy vyvetrané. A mne na bolesť hlavy priam zázrečne zaberajú cherry alebo datlové paradajky. No mňa bolí hlava len keď tak z priveľa roboty pri počítači, zo stresu alebo z cigaretového dymu, ak sa ho niekde na ulici, na zastávke či na stanici nechtiac nadýcham. Ak si sa predtým stravoval veľmi zle, môže detox trvať aj týždne či mesiace... závisí, ako sa stravuješ teraz. Nejaký čas to môže potrvať, kým vypozoruješ, čo Tvojmu organizmu najviac vyhovuje. Držím palce.

Zuzana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...